Неоніла Струк

Хочете відкрити для себе Броварщину? Обов’язково придбайте доповнене видання книги Володимира Гузія «Золота очеретина» – «Про золоту очеретину»  і сміливо вирушайте в подорож. Розмірковуєте, ЩО ж ЦІКАВОГО можна побачити в Броварському районі? А чи знаєте, що недалечко від Броварів є справжня пустеля з піщаними дюнами? А те, що першого коня осідлали саме на Броварщині? Ви хочете побачити могилу Солов’я Розбійника чи більше дізнатися про богиню Дану, відкрити для себе Броварщину як колиску трипільської культури, батьківщину скіфів та аріїв? Саме в книзі Володимира Гузія знайдете історію кожного села нашого району, кожного, навіть найменшого хутірця. Хто першим отримає книгу та де буде поширюватися цінне видання; чого не вистачає сучасній дитячій книзі; чому українська діаспора дуже обережно співпрацює з українцями; чи реально звичайному українцеві видати свою книжку; на які нові цікаві видання найближчим часом можна розраховувати – відповіді на ці та інші запитання знаходьте у відеоінтерв’ю з генеральним директором видавничого центру «Світ успіху» Неонілою Струк.

P. S. Генеральний директор видавництва «Світ успіху» Неоніла Струк:

 «За 9 років діяльності видавництво «Світ успіху» дало життя понад 100 книгам. Ми пишаємося виданнями із серії «Імена славних сучасників», «Незабутні постаті». До реалізації нових проектів залучаємо меценатів. Їх небагато, але це справді свідомі громадяни, які вкладають гроші в духовність, а значить, у майбутнє України. Один із меценатів, завдяки якому й з’явиться перевидання книги Володимира Гузія «Про золоту очеретину», – Павло Різаненко. Вважаю, це цивілізована громадянська позиція – відстоювати основні духовні цінності суспільства.

Україна починається з кожного з нас, нашої хати, подвір’я, села. Придбайте нове видання «Золотої очеретини» і відкрийте для себе Броварщину».